SUKCES Twój zapis przebiegł poprawnie! Poniżej znajdziesz odblokowaną lekcje wideo!

CZAS NA DRUGI KROK DO MATURY Z BIOLOGII NA 100%

Przełamałeś lody i otworzyłeś swoją strefę komfortu! Drugi krok nada rytm Twojemu rozwojowi... więc wykonaj go jak najszybciej! 📈🧠💪

Odblokowana lekcja z biologii, czeka na Ciebie poniżej. Jednak zanim ją obejrzysz, poznaj sekrety nauki z kursami wideo. Na pewno nie spodziewasz się, jak wiele atutów łączy w sobie taka forma!

Czy wiesz co sprawia, że kursy wideo są niezastąpione?

Poznaj metodę, dzięki której będziesz uczyć się trzy razy szybciej i trzy razy skutecznej!

Jeśli chcesz czemuś zaufać, sprawdź czy zostało to poparte badaniami! Tak właśnie jest w przypadku nauki z kursami wideo. W zeszłym roku, w Niemczech przeprowadzono doświadczenie. W tym celu podzielono uczniów klas licealnych na dwie grupy. Pierwsza z nich miała za zadanie przeczytać papierowy podręcznik, a druga obejrzeć kurs wideo o tej samej tematyce. Po 15 dniach okazało się, że uczniowie drugiej grupy, 3 razy częściej wykonali zadanie, a średni czas ich nauki był nawet 5 razy krótszy!

To nie przypadek! Kursy wideo są lepiej dopasowane do pracy ludzkiego mózgu!

Według szacunków, kursy wideo wkrótce zaczną wypierać tradycyjne podręczniki. Niedługo Twój nauczyciel nie będzie zadawał tematu ze strony 27, ale odcinek numer 7.

Z czego to wynika? Według wielu badań, uczniowie korzystający z kursu przyswajają o wiele więcej informacji i zapamiętują je na dłużej. Jednak - co najważniejsze - to przyjemna forma nauki, przez którą nie tracą motywacji do przerobienia materiału.

POZNAJ WSZYSTKIE PLUSY NAUKI Z KURSAMI!

1. Nigdy nie czułeś większej wygody...

Kiedy wybierasz naukę z kursami wideo, to Ty decydujesz o porze zajęć, o tym ile potrwa lekcja oraz czego będziesz się tym razem uczyć. Nie musisz tracić czasu i pieniędzy na dojazd do korepetytora. W każdej chwili możesz obejrzeć dowolny temat na smartfonie, nawet tam gdzie rozłożenie podręcznika jest niemożliwe.

2. Efekty pojawią się szybko...

Gdy czytasz podręcznik, Twój mózg traktuje jego strony jak obrazki, które usiłuje zapamiętać. Jeśli na kartkach jest sam tekst, jedno przeczytanie da słaby efekt - to jak utrwalanie w głowie szczegółów mapy, czy tablicy z hieroglifami.

Natomiast kiedy korzystasz z kursu wideo, poza pamięcią wizualną działa pamięć słuchowa, a jeśli przy tym notujesz - również pamięć proceduralna. To aż trzy drogi kodowania informacji w Twoim mózgu!

3. Zaoszczędzisz wiele pieniędzy...

Chcesz dobrze zdać maturę, musisz wiele zapłacić za dodatkowe zajęcia... Bzdura! Może cena godzinnej lekcji u dobrego korepetytora to ponad 100zł. Ale za to cena kursu na naszej stronie to tylko 39zł, a masz do niego dostęp przez 365 dni! Jeśli wybierzesz kursy w pakiecie, możesz z nich korzystać cały rok!

ROZPOCZNIJ SWÓJ PIERWSZY KURS!

Wykonaj kolejny krok w stronę 100% na maturze - odblokuj pełen Kurs z Biochemii.

Kurs składa się z 8 odcinków, które trwają łącznie 2,5 godziny. W tym czasie poznasz najważniejsze związki budujące organizmy, znaczenie pierwiastków, właściwości fizykochemiczne wody, szereg doświadczeń i sposoby rozwiązywania typowych zadań maturalnych.

Zobacz odblokowaną przez Ciebie lekcję - pierwszy temat kursu:

Co zyskasz dzięki nauce z kursem wideo?

  • poznasz pierwiastki budujące materię ożywioną oraz ich znaczenie dla funkcjonowania komórki,
  • dowiesz się, dlaczego obecność wody na Ziemi to bezwzględny warunek życia dla ludzi i innych stworzeń,
  • odkryjesz tajemnicę budowy związków organicznych - ich strukturę i jej wpływ na właściwości,
  • nauczysz się rozwiązywać krok po kroku typowe zadania maturalne,
  • przeanalizujesz doświadczenia, które pozwalają na wykrywanie określonych związków w różnych substancjach,
  • uporządkujesz informacje w swojej głowie,
  • solidnie powtórzysz biochemie i uzupełnisz braki,
  • zyskasz pewność siebie przed egzaminem maturalnym.

Forma Kursu (film i dźwięk) sprzyja tworzeniu notatek. Dzięki temu więcej zapamiętasz, niż ucząc się z pisemnych opracowań.

Tylko DZISIAJ Kurs kosztuje 39zł 9 zł!

Dostęp do odcinków otrzymasz w ciągu 15 minut od zaksięgowania płatności.

Wszystkie części kursu znajdują się na naszej platformie. Po złożeniu zamówienia otrzymasz dane, dzięki którym zalogujesz się na swoje konto. Następnie będziesz mógł rozpocząć naukę z Kursem.

Z kursu możesz korzystać na dowolnym urządzeniu z Internetem - na smartfonie, tablecie i komputerze!

Kup Kurs z Biochemii

FAQ - Często Zadawane Pytania:

PYTANIE: Dlaczego tylko 9 zł?

ODPOWIEDŹ: Widziałeś te ceny za kursy wideo? Udało Ci się znaleźć jakikolwiek kurs poniżej 40-50 zł? Nam niestety nie i uważamy, że to nie fair. Każdy powinien móc, pozwolić sobie na edukację w najlepszej formie.  Naszym podstawowym celem jest wzrost poziomu edukacji w Polsce. Przy takiej cenie większość uczniów zdecyduje się na kurs i poprawi swoje wyniki w nauce.

PYTANIE: Ile muszę czekać na dostęp do kursu?

ODPOWIEDŹ: Jeśli wybierzesz płatność z Przelewy24, dostęp otrzymasz natychmiast. Tradycyjny przelew wiąże się z dłuższym oczekiwaniem, jednak zwykle nie dłuższym niż 24h od nadania przelewu.

PYTANIE: Co dokładnie zawiera oferta?

ODPOWIEDŹ:  Forma filmów jest przejrzysta. Korzystanie z kursu jest intuicyjnie. To, czego się dowiesz, jest wiedzą "must have" jeżeli poważnie myślisz o maturze. Kurs stanowi niepowtarzalne kompendium wiedzy o związkach chemicznych, które odgrywają istotną rolę w organizmach żywych. Aktualnie jest to jeden z najchętniej wybieranych kursów na naszej platformie. Może to oznaczać, że maturzyści są coraz bardziej świadomi, w jaki sposób się przygotować do matury, a zatem konkurencja o miejsce na studiach może być duża.

Rozpocznij już TERAZ Kurs z Biochemii:

Tylko 9 zł (39zł) za 365 dni dostępu!

Kup Kurs z Biochemii