OSTATNI KROK PO 100% NA MATURZE Z GEOGRAFII!

Dziękuję, że wybrałeś Kurs Wideo od Matura100procent – jestem przekonany, że zmienisz swoje podejście do nauki, a Twoje wyniki znacznie wzrosną! 😉

Proszę, NIE ZAMYKAJ tej strony - chce Ci przekazać ważną wiadomość!

Uważanie zapoznaj się z opisem na stronie, aby nie zmarnować niepowtarzalnej okazji…

Dowiedz się, jak otrzymać dostęp do Kursów z Geografii z rabatem -66% – to kompletna teoria i praktyka w cenie dwóch godziny korepetycji! Najlepsza inwestycja przed maturą.

Zestaw Kursów z Geografii PREMIUM składa się z 4-częściowego zestawu: ponad 30 rozdziałów wideo oraz zestawu fiszek. Już posiadasz jedną z części! Dodatkowe elementy Zestawu uzupełnią Twoją bibliotekę – zyskasz kompletny pakiet do nauki geografii na najwyższym poziomie.

W naszym sklepie możesz nabyć osobno każdy Kursy wideo i fiszki. Jednak ich wspólna cena to 39 + 39 + 39 +39 = 156 PLN! Do póki nie opuścisz strony, możesz zgarnąć zestaw obu kursów za jedyna 69 PLN. Zdajesz sobie sprawę, że to ponad 66% rabatu?

Twoja przyszłość (niestety) zależy od wyniku matury. Na pewno wyobrażasz sobie siebie, jako studenta wymarzonej uczelni, na prestiżowym kierunku… Zanim się nim staniesz musisz znaleźć się na liście zakwalifikowanych, a to wymaga uzyskania odpowiednio dużej liczby punktów na maturze.

Z sukcesem pomagamy maturzystom od wielu lat.
Wysłuchaj naszej propozycji…

Kurs z Geologii, który kupiłeś stanowi część maturalnej kolekcji PREMIUM. W jej skład wchodzi Kurs z Geografii w formie wideo (30 nagrań) oraz zestaw 520 fiszek do powtórek.

Fiszki z Geografii

Co zyskasz dzięki fiszkom:
📙 skupisz się na esencji, najistotniejszych informacjach bez zbędnych opisów i komentarzy – już nie musisz czytać całej strony podręcznika, żeby wiedzieć co warto zapamiętać,
📙 powtarzanie materiału jest łatwe i przyjemne – nie dostaniesz oczopląsu od mnóstwa małych literek na stronach książki,
📙 szybko powtórzysz najważniejsze informacje,
📙 oszczędzasz czas. Nauka zajmie Ci kilka razy mniej czasu niż w przypadku podręcznika,
📙 fiszki zawsze możesz zabrać ze sobą. Schowaj je do kieszeni i korzystaj na przerwach, w autobusie, czy kolejce do dentysty.

Kurs Wideo

W tej formie kursu znajdziesz:
📘 3 obszerne rozdziałów wideo, liczące w sumie ponad 30 filmów,
📘 lektor z pasją tłumaczy najistotniejsze zagadnienia maturalne,
📘 wraz z nagraniami, krok po kroku prześledzisz schemat rozwiazywania typowych zadań maturalnych (zaczerpnięte z arkuszy CKE).

Dodatkowo wraz z kursem otrzymasz:
📘 Fundamenty Szybkiego Czytania - ebook, który wprowadzi Cię w tematykę i nauczy podstawowych technik,
📘 Fragment Kursu z Technik Skutecznej Nauki,
📘 Kupon rabatowy na kolejne zakupy.

Masz niepowtarzalną okazję ulepszyć swoje opracowanie do pełnego Kursu z rabatem -66%!

To doskonała oferta, która już się nie powtórzy!
Jeśli zamkniesz stronę, prawdopodobnie nie zobaczysz już jej więcej, więc dostęp do kursu będziesz mógł uzyskać za regularną cenę!

Kursy w liczbach:

  • 34 tematy w wersji wideo,
  • 15,5 godzin materiału,
  • 520 fiszek.

Co dokładnie otrzymasz w ramach Zestawu PREMIUM?

W zestawie materiałów składających się na Geografię PREMIUM znajdziesz wszystkie informacje  zgodne z Podstawą Programową. Po zakupie otrzymasz dostęp do opracowań:

.
• Gospodarka
(kurs wideo) – analiza sektorów w Polsce i na świecie, mierniki wzrostu i poziomu życia, globalizacja oraz przewidywania na przyszłość.

• Demografia
(kurs wideo) – struktura społeczeństwa, rozmieszczenie populacji na świecie, urbanizacja, rozwój i życie w dowolnym zakątku blogu.

• Geologia
(kurs wideo) – formowanie skał i form rzeźb terenu, właściwości minerałów, ruchy płyt tektonicznych, wulkanizm i wiele więcej.

• 520 Fiszek z Geografii
,

• Bonusowe poradniki i kupon.

Dzięki Zestawowi podejdziesz do matury bez stresu!

Uczniowie, którzy skorzystali z kursów, wymieniają szereg zalet...

  • Poznasz wszystkie istotne zagadnienia, zjawiska i terminy związane z gospodarką, demografią i geologią,,
  • Dokładnie przeanalizujesz istotne zagadnienia, które często pojawiają się na arkuszach egzaminacyjnych,
  • Uporządkujesz swoją wiedzę i nadrobisz zaległości,
  • Zyskasz nowe spojrzenia na problemy społeczne i gospodarcze, staniesz się bardziej świadomym człowiekiem,
  • Zdobędziesz pewność siebie przed kolejnymi sprawdzianami i egzaminami,
  • Utrwalisz definicję, własności i schematy,
  • Zaoszczędzisz wiele czasu na studiowaniu geografii.

Poznaj wszystkie plusy nauki z Wideo!

1. Skuteczne przygotowanie do matury...

Gdy czytasz podręcznik, Twój mózg traktuje jego strony jak obrazki, które usiłuje zapamiętać. Jeśli na kartkach jest sam tekst, jedno przeczytanie da słaby efekt.

Natomiast kiedy korzystasz z kursu wideo, poza pamięcią wizualną działa pamięć słuchowa, a jeśli przy tym notujesz - również pamięć proceduralna. To aż trzy drogi kodowania informacji w Twoim mózgu!

Dodatkowo nikt Cię nie rozprasza, jak ma to miejsce w szkole, czy na kursie stacjonarnym...

2. Nowy poziom komfortu...

Bez kursów wideo: targanie ciężkich książek, zaginanie kartek, dokupowanie notatek i opracowań, wieczorne włóczenie się autobusami do korepetytora, marznięcie na przystankach, przepłacanie!

Z kursami wideo: wieczorne oglądanko w kocyku i z herbatką, w nowej piżamce za zaoszczędzone pieniądze, lub szybka powtórka tematu z telefonu w autobusie do szkoły.

3. Wysoki wynik, bez zbędnych kosztów...

Za edukację płacisz nie tylko pieniędzmi, ale też czasem i nerwami. To, że kursy wideo są wygodne już wiesz, ale zastanów się ile dokładnie zaoszczędzisz!

Korepetytor/kurs stacjonarny:
40 tygodni x 100 zł = 4000 zł!

Zestaw kursów:
1 x 69 zł = dostęp przez cały rok!

Dostęp do tych wszystkich materiałów otrzymasz za 156 zł tylko 69 zł.

Ale musisz być zdecydowany! Jeżeli zamkniesz to okno, nie będziesz miał już nigdy możliwości powrócenia na tę stronę. Twoja zniżka oraz wszystkie materiały w tej cenie przepadną.
Zestaw Kursów z Geografii PREMIUM czeka na samym dole.

Dostęp do materiałów otrzymasz na w ciągu 15 minut od zaksięgowania wpłaty.

Dołącz do naszych uczniów i bądź jedną z tych osób, które piszą maturę bezstresowo, a w lipcu cieszą się wysokimi wynikami!

Kiedy okno się zamknie, stracisz Swoją szansę!

Skorzystaj z Upgrade swoich fiszek i otrzymaj natychmiastowy dostęp do Kursu PREMIUM oraz innych korzyści, które otrzymasz w późniejszym czasie.

Odbierz TERAZ materiały do nauki z rabatem (-66%)!

1. Świetne opracowania, które zawierają komplet informacji niezbędnych na maturze!
Opracowanie składa się z tematów, które opisują teoretyczne zagadnienia oraz bazy zadań, pozwalającej w praktyce przećwiczyć nabytą wiedzę. Dodatkowo, Kursy zawierają instrukcję rozwiązywania krok po kroku typowych zadań maturalnych. To na pewno podniesie Twój wynik na maturze!

2. Skuteczne utrwalenie wiadomości - do promocyjnych zestawów dołączono pakiety Fiszek, które zdecydowanie pomagają zapamiętać to czego się uczyłeś. Badania dowodzą, że nauka z fiszkami pozwala zapamiętać nawet 75% więcej materiału!

3. Bogactwo BONUSÓW - każdy kurs został wzbogacony o dodatkowe opracowania, które dostajesz w gratisie! To niepowtarzalne e-booki, których nie możesz nabyć oddzielnie.

Te zestawy to prawdziwa bomba, z którymi rozgromisz maturę!

POZNAJ OPINIE O NASZYCH KURSACH

Z naszych Kursów korzystają osoby z całej Polski, a nawet zagraniczni uczniowie, którzy przygotowują się do polskiej matury! Nie ma większej nagrody za pracę, niż pozytywne opinie zadowolonych klientów.

Pakiet godny polecenia. Dobrze napisany podręcznik, przyjemnie się z niego uczy. Wszystko prosto wytłumaczone, dużo ilustracji, dużo zadań i tabel. Idealna do powtórzeń przed maturą.

Kamila, LO Wrocław

To chyba obowiązkowa pozycja dla każdego przygotowującego się do matury. Zadania są różnorodne i pozwalają na wykorzystanie wiedzy w praktyce i nastawione na rozwiązywanie problemów, a nie schematyczność!

Madzia, LO Kraków

FAQ - często zadawane pytania:

PYTANIE: Dlaczego rabat jest taki wysoki?

ODPOWIEDŹ: Widziałeś te ceny za kursy wideo? Udało Ci się znaleźć kompletny kurs z geografii poniżej 350 zł? Nam niestety nie i uważamy, że to nie fair. Każdy powinien móc, pozwolić sobie na edukację w najlepszej formie. Naszym podstawowym celem jest wzrost poziomu edukacji w Polsce. Przy takiej cenie większość uczniów zdecyduje się na pakiet i poprawi swoje wyniki w nauce.

PYTANIE: Ile muszę czekać na dostęp do kursu?

ODPOWIEDŹ: Jeśli wybierzesz płatność z Przelewy24, dostęp otrzymasz natychmiast. Tradycyjny przelew wiąże się z dłuższym oczekiwaniem, jednak zwykle nie dłuższym niż 24h od nadania przelewu.

PYTANIE: Co dokładnie zawiera zestaw?

ODPOWIEDŹ: Zestaw Kursów z Geografii, który składa się z opracowań e-book i wideo. Jedną z części pakietu już posiadasz - kurs z geologii. Zatem kupując zestaw, zyskujesz dostęp do serii nowych materiałów. Forma opracowań jest przejrzysta. Korzystanie z kursu jest intuicyjnie. To, czego się dowiesz, jest wiedzą "must have" jeżeli poważnie myślisz o maturze. Kurs stanowi niepowtarzalne kompendium wiedzy o demografii, gospodarce i geologii.

Wybierz TERAZ Zestaw z rabatem:

Zestaw Kursów Wideo + Fiszki