SUKCES Twój zapis przebiegł poprawnie. W ciągu 10 minut otrzymasz raport na maila. W międzyczasie zobacz PREZENT, jaki przygotowaliśmy

JAK PRZESTAĆ ZAPOMINAĆ,
TO CZEGO SIĘ UCZYŁAŚ?

Poznaj metodę, która sprawi, że po tygodniu nie zapomnisz 75% nauczonego materiału!

Czy nie jesteś już zmęczona sytuacją, w której uczysz się, inwestujesz swój czas, poświęcasz mnóstwo energii na wertowanie kolejnych stron, a podczas kartkówek i sprawdzianów nie pamiętasz materiału w takim stopniu, jakim byś chciała?

Nie ma znaczenia czy będziesz się uczyła danego materiału przez godzinę, czy przez 5 godzin. Już po 10 minutach zaczniesz stopniowo zapominać, to czego się uczyłaś. Po tygodniu 75% uczonego materiału "wyleci Ci z głowy"...

To duży problem, ale nie jesteś w tym wszystkim sama…

Czy wiesz co zrobić, aby przestać zapominać i lepiej przygotować się do matury?

To fakt! 75% materiału zapominamy po tygodniu. Co zatem zrobić, aby temu zaradzić?

Jedynym ratunkiem jest stałe powtarzanie materiału, którego się nauczyłaś.

Dlaczego? Tak działa nasz ludzki umysł. Tylko kiedy powtórzysz kilkakrotnie ten sam materiał, w ten sam sposób, w większych odstępach czasu, w pamięci zostanie Ci więcej informacji!

Tak samo robią wszyscy ludzie sukcesu. One świadomie wracają do uczonego materiału, by go lepiej zapamiętać.

To właśnie sprawia, że jedni ludzie dobrze zdają maturę i dostają się na wymarzone studia, a inni nie!

NAJWIĘKSZY BŁĄD: Zastanów się, czy ucząc się danego materiału, kiedykolwiek do niego wracasz? Czy zwykle to bywa zgodnie ze strategią 3xZ ("zakuj, zdaj i zapomnij"). Później się okazuje, że na sprawdzianie, czy maturze nie możesz sobie przypomnieć kluczowych informacji…

Matura jest najważniejszym egzaminem w życiu i musisz się do niego świadomie przygotować!

Jeżeli nie potrafisz zatrzymać informacji, które się uczyłaś w świadomy sposób, to godziny nauki, jakie spędzasz nad książkami, idą na marne!

Możesz w łatwy sposób odwrócić tę niekorzystną sytuację, oszczędzić dużo czasu i wysiłku. Mało tego osoby, które zastosowały ten sposób w praktyce, dostały się na kierunki medyczne, czego dowodem jestem choćby ja!

Możesz mieć tą wiedzę na wyciągnięcie ręki

To z czym chcę się z Tobą podzielić, to metoda powtarzania wiedzy za pomocą fiszek. Dzięki niej wiele moich znajomych dostało się na kierunki lekarskie.

Ja sam korzystając z fiszek, ucząc się dowolnej rzeczy i aktualnie jestem zadowolonym studentem medycyny.

Oto Konkretne Powody, Dla Których Warto Korzystać z Fiszek:

  • Szybko powtórzysz materiał z danego przedmiotu.
  • Informacjesą dedykowane dla maturzystów zdających przedmioty na poziomie rozszerzonym (znajdziesz w nich całość informacji).
  • Przedstawiają tylko właściwe informacje – nie trzeba czytać całej strony podręcznika, żeby wiedzieć co warto zapamiętać.
  • Dzięki nim powtarzanie materiału jest łatwe i przyjemne – nie dostaniesz oczopląsu od licznych stron książki.
  • Szybko powtórzysz najważniejsze informacje, przygotowane w pigułce.
  • Oszczędzasz czas. Powtórzenie jednego przedmiotu zajmie Ci kilka razy mniej czasu niż w przypadku podręcznika.
  • Możesz je zabrać ze sobą. Schowaj je do kieszeni i korzystaj na przerwach, w autobusie, czy kolejce do dentysty.

i dużo WIĘCEJ!

Stosując fiszki przez lata widząc, jak moi znajomi ich używają zauważyłem, że inne metody na zwiększenie zapamiętywania są niekompletne. Jest kilka kruczków, które poznajesz, dopiero gdy spróbujesz różnych metod i wydasz sporo pieniędzy na poznanie tematu zapamiętywania. Dlatego osobiście nie brałbym się za naukę do matury bez fiszek.

Mówię bardzo poważnie…

Nie przygotowuj się do matury w ciemno,
to zbyt ryzykowne

Ucz się razem ze znajomymi

Wiedza zawarta w fiszkach stanowi pigułkę tego, co jest potrzebne w przygotowaniach do matury.

Jedyne czego potrzebujesz to je wydrukować i wykorzystywać każdego dnia.

Mało tego jestem pewny, że cena też nie będzie stanowiła żadnego problemu, ponieważ decydując się dzisiaj, otrzymasz fiszki za jedyne 7 zł.

Tak! Tylko 7 zł!

Pizza kosztuje więcej …

Możesz kompletnie odmienić swoje życie, oszczędzić frustracji, rozczarowania, spojrzeń znajomych, którzy zastosują fiszki i im się uda.

Oszczędzisz dosłownie lata swojego życia, nerwów i przykrości, ponieważ w końcu będziesz miał narzędzie, które pozwoli Ci ZAPAMIĘTYWAĆ więcej niż Twoi znajomi! Będziesz miała lepsze oceny oraz nie będą stanowili oni dla Ciebie konkurencji na listach na studia.

Decyzja należy do Ciebie. Jeżeli chcesz zacząć, kliknij w duży kolorowy przycisk poniżej i zdobądź mocną przewagę, która stosują ludzie poważnie przygotowujący się do matury.

Chcesz dalej wierzyć, że to, co robisz, wystarczy? Takie zachowanie to hazard życiem nie tylko swoim, ale i najbliższej rodziny, która również będzie martwiła sie, o Twoje wyniki maturalne. Kliknij w przycisk i wykorzystaj fiszki, by dostać się na wymarzone studia do wybranego miasta. Zaprojektuj świadomie swoje życie, a poczujesz wolność i szczęście!

Otrzymaj je NATYCHMIASTOWO

Często Zadawane Pytania

PYTANIE: Co dokładnie oferujesz?

ODPOWIEDŹ: Nie widziałem jeszcze, żeby ktoś przygotował taką pigułkę wiedzy dotyczącą biologii na maturze.

Otrzymasz dostęp do materiałów w wersji cyfrowej, które będziesz mógł pobrać już po dokonaniu płatności. Fiszki są przejrzyste i wymagają jedynie wydrukowania. Korzysta się z nich intuicyjnie.

To, czego się dowiesz, jest wiedzą "must have" jeżeli poważnie myślisz o zadaniu matury. Aktualnie jest to najchętniej kupowany produkt, ze względu na jego użyteczność. Może to oznaczać, że maturzyści są coraz bardziej świadomi, w jaki sposób się przygotować do matury i konkurencja w przyjęciach na studia może być duża.

PYTANIE: Dlaczego 7 zł?

ODPOWIEDŹ: Jeżeli wiesz, ile kosztuje wiedza, to pewnie się zastanawiasz, gdzie tutaj jest jakiś "haczyk" dlatego powiem Ci, dlaczego rozdaję to wiedzę wręcz za darmo:
1. Moim celem jest pomóc jak największej liczbie osób, dlatego chcę, aby każdy przygotowywał się do matury jak najlepiej. Przy takiej cenie większość ludzi podejmie decyzję i wynik na egzaminie maturalnym, odmieni ich życie.
2. Chcę pomóc ludziom, którzy świadomie chcą się przygotować do egzaminu maturalnego. Którzy chcą w niego zainwestować nawet 7 zł. Ludzie nie cenią wiedzy za darmo. Daję wartościowy materiał, więc oni muszą to wykorzystać.
3. Twój sukces to mój sukces, dlatego chcę Ci pomóc.

PYTANIE: Ile muszę czekać na materiały?

ODPOWIEDŹ: Otrzymasz je natychmiast. Jak tylko system przetworzy transakcję, na adres email otrzymasz link do pobrania materiałów.

Uzyskaj NATYCHMIASTOWY Dostęp Do Pobrania Fiszek: