Dołącz do Kursu Maturalnego z Biologii dla ambitnych uczniów!

Niesamowicie skuteczne przygotowanie do matury z Biologii. Ponad 30 spotkań, 75h, dokładne omówienie każdego tematu. Pewny sukces i wynik maturalny na wysokim poziomie!

Cena standardowa: 2320 zł

Cena dzisiaj: 199 zł

[Limit wolnych miejsc!]

OSTATNIE MIEJSCA!

Jak to się wszystko zaczęło i skąd tyle wiem o nauce do matury? 

Był rok 2017, środek tygodnia, godzina 20. 

Tego roku zdawałem maturę. Bardzo chciałem dostać się na studia lekarskie, jednak mój wynik okazał się za niski...

Byłem zawiedziony. Nie miałem ochoty wstawać z łóżka. Cały dzień Netflix i niezdrowe jedzenie. Jednak wiedziałem, że muszę zacząć działać, bo tylko to poprawi moją sytuację.

Miałem dobre oceny w szkole. Czułem się przygotowany do egzaminu, a jednak okazało się że to za mało. Dlatego wiedziałem, że tym razem musze skorzystać z nowego sposobu. Szukałem informacji o różnych technikach efektywnej nauki.

Nie było to łatwe, ponieważ zaczynałem od zera. Poza nauką do poprawy, pracowałem i studiowałem. Miałem niewiele czasu, dlatego moja nauka musiała być skuteczna.

Na moim biurku leżała kupa materiałów, z której uczyłem się w zeszłym roku. Kilka tomów książek i klaserów z notatkami. Wiele tygodni poświęconych na ich czytaniu i rozwiazywaniu zadań, okazały się daremne.

Wtedy zrobiłem coś szalonego.

Zrzuciłem wszystko ze swojego biurka, chwyciłem kartkę i długopis. Sporządziłem przejrzysty plan - tego co muszę umieć i kiedy się tego nauczę.

Systematycznie przerabiałem kolejne partie materiały zgodnie z harmonogramem. W czasie nauki, na bieżąco tworzyłem notatki. Każde pojęcie, które było dla mnie niezrozumiałe rozpisałem od podstaw.

W ciągu kilku następnych tygodni szlifowałem swoje umiejętności i zacząłem rozwiązywać próbne matury. Dobrze mi szło, wierzyłem w to, że jest szansa na lepsze wyniki w tym roku. W maju udało mi się poprawić maturę. Dodatkowo, pierwszy raz w życiu pisałem egzamin z matematyki rozszerzonej.

Kiedy otrzymałem wyniki, udało mi się dostać na prawie wszystkie uczelnie, na które złożyłem papiery. Cieszyłem się długimi wakacjami i początkiem semestru na wymarzonych studiach. Wtedy uznałem, że opracowane materiały nie będą mi już potrzebne. Rozdałem je znajomym.

Parę miesięcy później otrzymałem wiele wiadomości. Wszyscy znajomi, którzy stosowali moje metody i materiały byli pełni podziwu. To dokładnie to, czego potrzebowali do skutecznej nauki biologii i chemii.

Nie przynudzając przejdę do sedna.

W 2018 roku, wraz z moim bratem Mateuszem założyłem stronę internetową z blogiem, na którym znajdowały się moje notatki. Okazało się, że wiele osób, z całej polski szuka właśnie takich materiałów. Postanowiłem je ulepszyć. Stworzyliśmy wiele schematów i grafik, poprosiłem egzaminatorów maturalnych o recenzję i korektę treści. Tak powstała Matura100procent.

Dzisiaj moją pasją jest przekazywanie wiedzy innym i pomaganie ludziom w zdaniu matury na wysokim poziomie. 

To właśnie w 2018 pojawiły się pierwsze kursy wideo i e-book, studygramy i influencerzy pomagający w nauce. Nieskromnym zdaniem wspomnę, że w dużej mierze zapoczątkowaliśmy ten trend. 

Czuję naukę i przekazywanie wiedzy lepiej niż zdecydowana większość, ponieważ byłem w dokładnie takim samym miejscu w jakim dzisiaj być może jesteś Ty. Będąc osobą, która niczym się nie wyróżniała doszedłem do momentu, w którym marka Matura100procent jest kojarzona w całej Polsce.

Co zawiera Kurs Maturalny z Biologii?

Matura z Biologii 2023:

Cena standardowa: 2320 zł

Cena dzisiaj: 199 zł

[Limit wolnych miejsc!]

OSTATNIE MIEJSCA!

Co zyskasz dzięki temu Kursowi?

 • Solidne powtórzysz i UTRWALISZ teorię - przypomnimy cały zakres materiału przed maturą.
 • Poznasz sposób rozwiązywania zadań z arkuszy CKE, dzięki czemu ROZGROMISZ maturę!
 • Po każdych zajęciach otrzymasz PREZENTACJĘ i NAGRANIE ze spotkania.
 • Dostaniesz dostęp do ZAMKNIĘCEJ GRUPY studentów, gdzie otrzymasz dodatkowe materiały i odpowiedzi na wszystkie pytania.
 • Zyskasz nowe spojrzenia na biologię, co pozwoli Ci LEPIEJ zrozumieć zawiłe tematy.
 • Otrzymasz 3 BONUSY, które pomogą Ci lepiej zorganizować naukę i powtórki.

🔴30 wykładów live

💻75h zajęć on-line

📚nagrania i prezki

🗂250 opisanych zadań

✅2 próbne egzminy

Dla kogo jest ten Kurs?

🟠 Dla osób, które w przyszłym roku kończą szkołę średnią i chcą za wczasu rozpocząć przygotowania do matury.

🟠 Dla osób początkujących, które dopiero rozpoczynają swoje przygotowania do egzaminów, uczniów 1. klas, a nawet osób ze szkół podstawowych.

🟠 Dla osób, które są w połowie drogi, po wakacjach znajdą się w 2. lub 3. klasie i chcą aby ich nauka opierała się na solidnych fundamentach.

🟠 Dla tych, którzy zastanawiają się, czy warto poprawić maturę, ponieważ z Kursem zyskają motywację i konkretne materiały.

🟠 Dla osób, które mają dosyć systemu edukacji i chcą samemu przygotować się do matury.

OSTATNIE MIEJSCA!

Dla kogo NIE jest ten Kurs?

🟠 Jeśli jesteś osobą, która jest w 100% zadowolona ze swoich wyników, nie widzi elementów, które można poprawić, wszystkie zadania robi dobrze – nie zapisuj się na ten kurs.

🟠 Kurs jest dla osób, które potrzebują wiedzy, wsparcia i są zdeterminowane, by poprawić swoje wyniki do poziomu +70-80%. Otrzymasz gotowe materiały do nauki, silne wsparcie i ogrom wiedzy – ale to Ty musisz wdrożyć je w życie. To w Tobie jest moc działania. Jeśli jesteś pewny, że tak – chcesz w końcu odmienić swoje życie – ten kurs został stworzony właśnie dla Ciebie!

🟠 Ten kurs powstał ma bazie moich osobistych doświadczeń, dziesiątek podręczników i licznych kursów. Nim opracowałem Kurs Maturalny z Biologii, sam borykałam się z brakiem dużego progresu. Moje próbne wyniki były przeciętne, a na co dzień marzyłem, aby być dostać się na studia medyczne. Zobaczysz – Ty także możesz to zrobić! 

Kiedy i gdzie odbędzie się najbliższe spotkanie?

 • Najbliższa lekcja: sobota (03.09), start o godz. 10:00.
 • Temat: Biochemia - elementy budujące przyrodę i ich własciwości.
 • Miejsce: Platforma Clickmeeting - dostęp do pokoju otrzymasz mailem, po dokonaniu zakupu (instrukcja poniżej).
 • Płatność: jeśli wybierzesz przelew tradycyjny, prosimy o przesłać nam potwierdzenie przelewu, ponieważ może on zostać zaksięgowany po odbyciu się zajęć!

Pełna lista tematów, które będą realizowane wraz z datami (tutaj).

Jak dołączyć do Kursu Maturalnego?

 • 1

  Kup bilet

  Wybierz przycisk "Dołącz do Kursu". Następnie uzupełnij formularz zakupu, wybierz sposób płatności i zaakceptuj zakup. W ten sposób kupisz bilety na wszystkie spotkania on-line* i materiały dodatkowe.
  *Jeśli kupujesz dostęp po rozpoczęciu kursu, otrzymasz materiały ze spotkań w których nie uczestniczyłaś_eś.

 • 2

  Otrzymasz wiadomość

  Jeśli wybrałaś_eś płatność z Przelewy24, w ciągu 15-30 minut od zakupu otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem rezerwacji miejsca w Kursie Maturalnym i BONUSAMI. Jeśli wybrałaś_eś tradycyjny przelew, czas potrzebny do zaksięgowania płatności może ulec wydłużeniu, dlatego warto abyś przesłał_a nam potwierdzenie przelewu.
  W dniu wykładu on-line, ok. godz. 9:00 otrzymasz maila z linkiem do wirtualnej sali wykładowej.

 • 3

  Dołączysz do spotkania

  Wykład ma formę Webinaru Live (spotkania on-line), prowadzonego na platformie Clickmeeting. Poza wykupienień dostępnu, nie musisz robić nic więcej - żadnego zakładania konta, rejestrowania się, itd. W dniu wykładu otrzymasz wiadomość z linkiem do wirtualnej sali wykładowej oraz hasło dostępu.
  Wiadomość z danymi jest wysyłana o 9:00. Dlatego proszę sprawdź wtedy swoją pocztę. W razie braku wiadomości, skontaktuj się z nami.

Dwie przykładowe lekcje z Kursu:

Rozszerzona Gwarancja Satysfakcji!

Znam wartość jaką daję Kurs Maturalny i dlatego otrzymujesz ROZSZERZONĄ 30-dniową Gwarancję Satysfakcji. Pomimo tego, że wiem, że będziesz mega zadowolony z Kursu, całe ryzyko biorę na siebie. Jeżeli będziesz chciał z jakiegoś powodu zrezygnować z Kursu oddam Ci 100% zainwestowanych środków!

Cena standardowa: 2320 zł

Cena dzisiaj: 199 zł

[Limit wolnych miejsc!]

OSTATNIE MIEJSCA!

Skąd znasz Matura100procent?

Od wielu lat dzielimy się wiedzą w Internecie. Działamy na mediach społecznościowych i prowadzimy kanał na YouTube. Stworzyliśmy cykl opracowań, które stały się bestsellerami. Nasze bezpłatne materiały - plenery i notatki - co roku pobierają dziesiąty tysięcy maturzystów.
Regularnie publikujemy artykuły ze streszczeniem lekcji oraz zadania maturalne na naszej stronie Matura100procent.pl.
Prowadzimy kilka grup edukacyjnych na Facebooku, gdzie największa z nich ma kilka tysięcy użytkowników.
W organizowanym przez nas cyklu wykładów maturalnych uczestniczą setki uczniów. Każdy z nich deklaruje, że zajęcia pomogły mu w zrozumieniu zawiłych pojęć i lepszemu zdaniu matury.

Dosyć tego słodzenia. Nie mogę się doczekać, kiedy ja poznam Ciebie - dołącz do szkoły Matura100procent dla wszystkich uczniów z całej Polski.

Opinie klientów:

Jakub

Mega lekcje! Czuje się świetnie przygotowany do matury. Każdy wykład był bardzo wiągający i pomógł mi zrozumieć wiele tematów. Bardzo chętnie polegam go młodszym kolegom :)

Jakub
V LO. Wrocław
Justyna

Zdecydowanie POLECAM! Wiedza świetnie ułożona, Pan Piotr dokładnie tłumaczy każde zagadnienie, tak że nie ma już wrażenia żadnych niedopowiedzeń. Wszystko staje się jasne, zadania wychodzą prawidłowo. Niecierpliwie czekam na wynik matur. Pozdrawiam!

Justyna
XIII LO. Kraków
Agnieszka

Super sprawa. Kurs zawiera wszystko co potrzebne do zdania matury i fajnie prowadzone lekcje online i prezentacje i fiszki, ktore mozna sobie wydrukowac żeby korzystać. Bardzo polecam!

Agnieszka
II LO Olsztyn
Kamila

Naprawdę najlepszy kurs do biologii. Jestem studentką medycyny i nie wyobrażam sobie jakbym dała radę na biologii medycznej bez porządnych podstaw z liceum, a to zapewnił mi ten kurs (nie mówiąc już o zdaniu matury). W klarowny i wyczerpujący sposób Pan Piotr ukazuje wszystkie procesów i zjawisk biologiczne. To niezbędnik dla każdego maturzysty i biologa z zamiłowania :D

Kamila
XIX LO. Warszawa

Kim jestem?

Piotr Tomkowski - założyciel Matura100procent. Od lat przygotowuje uczniów szkół średnich do matury. W wolnych chwilach studiuje na kierunku lekarskim.
Pasjonuje mnie biologia i medycyna oraz przekazywanie wiedzy. Lubię zagłębiać się w skomplikowane tematy i tworzyć z nich proste lekcje.

W temacie matury czuję się  jak ryba w wodzie, ponieważ sam od niej zaczynałem.
Dokładnie wiem jak się uczyć, aby w krótkim czasie dojść do zadowalających wyników.

Nie ważne czy jesteś tegorocznym maturzystą, poprawiasz egzamin, czy rozpoczynasz naukę w szkole średniej - pomogę Ci opanować materiał szybko i skutecznie.

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy odbywają się zajęcia?

Zajęcia on-line dobywają się w soboty, od 03.09.2022, do 29.04.2023. Od godziny 11:00. Nie musisz być obecny_a na zajęciach aby otrzymać komplet materiałów i nagranie z przebiegu spotkania.

Czy zajęcia odbywają się w grupie?

Tak, grupa liczy ok. 20 osób. W czasie spotkania, każdy może zadać pytanie, jednak nikt nie zostaje wyciągnięty do odpowiedzi. Możesz czuć się swobodnie, uczestnicząc w wykładzie on-line ze swojego pokoju.

Z czego składa się Kurs?

Maturalny Kurs z Biologii, składa się z 30 spotkań on-line, z ktorych każde potrwa ok. 2h. W czasie spotkania, prowadzący zapozna Cię z zagadnieniami teoretycznymi, po czym zaprezentuje jak krok po kroku wykonywać typowe zadania maturalne. Po kazdym spotkaniu otrzymasz test stanowiący pracę domową, prezentację i nagranie ze spotkania. Rozwiązanie pracy domowej zostanie przedstawione na kolejnych zajęciach. Pod koniec lipca i sierpnia otrzymasz próbny arkusz maturalny i 2 dni na jego rozwiązanie. Następnie opublikujemy klucz odpowiedzi i nagranie z omówieniem zadań.

Czy z Kursu można zrezygnować?

Tak. Jeśli lekcje nie spełnią Twoich oczekiwać, otrzymasz zwrot kosztów proporcjonalny do liczby zajęć, w których nie weźmiesz udziału. W ciągu 30 dni od zakupu, obowiązuje Rozszerzona Gwarancja Satysfakcji.

Co jeśli, nie będę mógł_a dołączyć do zajęć?

Powiadom nas o tym, pisząć na piotr@matura100procent.pl. Wszystkie materiały z zajęć (w tym nagranie) prześlemy mailem, tak abyś nie miał_a żadnych zaległości.

Czy kurs jest teoretyczny, czy pokazujesz przykłady rozwiązywania zadań?

W Kursie zawarto około 250 zadań. Rozwiazanie każdego z nich zostało dokładnie przedstawione. Nauczyciel zaprezentuje Ci od A do Z, w jaki sposób uporać się z nawet najtrudniejszymi zadaniami.

Dlaczego ten kurs jest taki tani?

To prawda, konkurencja oferuje kiepskie materiały w znacznie wyższej cenie. Jednak ja zdecydowałem, że ta wiedza powinna być dostępna dla każdego kto chcę z niej skorzystać. Dodatkowo rozumie, że maturzysta nie ma w portfelu kokosów.

Dlaczego nie daje dostępów za free? Powiedz ile darmowych rzeczy pobrałeś z Internetu i nigdy ich nie przerobiłeś. Jeżeli coś jest za darmo to nie ma dla nas wartości i odkładamy to na wieczne zapomnienie.

Ta cena jest idealna aby zmotywować Cię do przerabiania materiału i polecania tego kursu znajomym. Cena będzie stale podnoszona w każdej kolejnej edycji kursu. Tak tanio jak dzisiaj, nie będzie nigdy.

Cena standardowa: 2320 zł

Cena dzisiaj: 199 zł

[Limit wolnych miejsc!]

OSTATNIE MIEJSCA!

LINKI: Regulamin | Polityka prywatności | TMSK Sp. z o. o.