Korepetycje On-line

Cykl wykładów, które perfekcyjnie przygotują Cię do matury!

.
Przygotowanie do matury 2023

Wybierz przedmiot oraz termin, który Ci odpowiada. Możesz zapisać się na Kurs Wakacyjny (lipiec-sierpień) lub zajęci odbywające się w roku szkolnym (wrzesień-kwiecień) – Kurs Maturalny. Spotkania co tydzień i trwają ok. 2,5h. W tym czasie solidnie utrwalisz wiadomości teoretyczne oraz dowiesz się jak, krok po kroku rozwiazywać zadania maturalne.

Wykłady  i dodatkowe materiały w ramach Kursów

Kursy skłądają się z serii wykładów on-line, realizowanych przy pomocy platformy Clickmeeting. Nie musisz zakładać na niej konta. Dokładną instrukcję udziału w spotkaniu otrzymasz po zakupie biletu.
Spotkania odbywają się w grupach ok. 15-20 osób. Każdy z uczestników może zadawać pytania na czasie. Po spotkaniu otrzymasz dostęp do nagrania oraz prezentację.

.

Kursy Maturalne

(wrzesień – kwiecień)

OSTATNIE MIEJSCA!

.

.

Kursy Wakacyjne

(lipiec – sierpień)

NABÓR OD CZERWCA

.

Kurs Maturalny w roku szkolnym

Obejmuje 25-30 spotkań. Zajęcia są realizowane w soboty przed południem (godzina zależy od przedmiotu). Każdy z wykładów składa się z dwóch części, między którymi znajdziesz czas na krótką przerwę. W pierwszej części, nauczyciel przedstawi Ci teoretyczne zagadnienia, od A do Z powtórzysz wszystkie informacje, które musisz znać na maturze. W drugiej części zapoznasz się ze schamtami rozwiązywania zadań maturalnych. Wraz z nauczycielem, prześledzisz w jaki sposób analizować polecenia i udzielać odpowiedzi, aby mieć pewność uzyskania punktu na maturze.

Kurs Wakacyjny (kolejny nabór od czerwca 2023)

Obejmuje 20 spotkań, 2 próbne egzaminy oraz omówienie wyników. Zajęcia są realizowane dwa razy w tygodniu (wtorki i środy). Zajęcia zostały podzielone tematycznie. Schemat wykładów jest podobny jak w przypadku Kursu Szkolnego – spotkania składają się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej, w czasie której nauczyciel prezentuje sposób rozwiązywania zadań maturalnych krok po kroku. Po każdym wykładzie otrzymasz prace domową, której wyniki zostaną omówione w kolejnym tygodniu.

Oba kursy – Maturalny oraz Wakacyjny omawiają ten sam zakres materiału, jednak z różną intensywnością i liczbą zadań.

Wybierz Kurs, który Cię interesuje (Szkolny, czy Wakacyjny), a następnie przedmiot. Na stronie z ofertą znajdziesz dokłądną instrukcję zakupu kursu. Po opłaceniu lekcji, otrzymasz otrzymasz link do spotkania. Wystarczy, że klikniesz go w dniu wykładu. Nic więcej nie musisz robić!

Laptop lub tablet, wygodny fotel, coś do pisania i smaczna herbatka. To wszystko! Nie musisz się przygotowywać, odrabiać materiału, ani uczyć na wejściówkę. Bez stresu. Wykłady są po to, aby przygotować Cię do matury.