Korepetycje On-line

Cykl wykładów, które perfekcyjnie przygotują Cię do matury!

.
Przygotowanie do matury 2023

Wybierz przedmiot oraz termin, który Ci odpowiada. Możesz zapisać się na Kurs Wakacyjny (lipiec-sierpień) lub zajęci odbywające się w roku Szkolnym (wrzesień-kwiecień). Spotkania co tydzień i trwają ok. 2,5h. W tym czasie solidnie utrwalisz wiadomości teoretyczne oraz dowiesz się jak, krok po kroku rozwiazywać zadania maturalne.

Wykłady  i dodatkowe materiały w ramach Kursów

Kursy skłądają się z serii wykładów on-line, realizowanych przy pomocy platformy Clickmeeting. Nie musisz zakładać na niej konta. Dokładną instrukcję udziału w spotkaniu otrzymasz po zakupie biletu.
Spotkania odbywają się w grupach ok. 15-20 osób. Każdy z uczestników może zadawać pytania na czasie. Po spotkaniu otrzymasz dostęp do nagrania oraz prezentację.

.

Kurs Wakacyjny

(lipiec – sierpień)

WKRÓTCE

.

.

Kurs Szkolny

(wrzesień – kwiecień)

WKRÓTCE

.

Kurs Szkolny

Obejmuje 25 spotkań. Zajęcia są realizowane w soboty przed południem (godzina zależy od przedmiotu). Każdy z wykładów składa się z dwóch części, między którymi znajdziesz czas na krótką przerwę. W pierwszej części, nauczyciel przedstawi Ci teoretyczne zagadnienia, od A do Z powtórzysz wszystkie informacje, które musisz znać na maturze. W drugiej części zapoznasz się ze schamtami rozwiązywania zadań maturalnych. Wraz z nauczycielem, prześledzisz w jaki sposób analizować polecenia i udzielać odpowiedzi, aby mieć pewność uzyskania punktu na maturze.

Kurs Wakacyjny

Obejmuje 20 spotkań. Zajęcia są realizowane dwa razy w tygodniu (godzina i dzień zależą od przedmiotu). Zajęcia zostały podzielone tematycznie. Pierwszego dnia nauczyciel przezentuje zagadnienia teoretyczne, natomiast kolejny wykład skupia się na zadaniach maturalnych.

Oba kursy – Szkolny oraz Wakacyjny zawierają ten sam zakres materiału.

Wybierz Kurs, który Cię interesuje (Szkolny, czy Wakacyjny), a następnie przedmiot. Na stronie z ofertą znajdziesz dokłądną instrukcję zakupu kursu. Po opłaceniu lekcji, otrzymasz otrzymasz link do spotkania. Wystarczy, że klikniesz go w dniu wykładu. Nic więcej nie musisz robić!

Laptop lub tablet, wygodny fotel, coś do pisania i smaczna herbatka. To wszystko! Nie musisz się przygotowywać, odrabiać materiału, ani uczyć na wejściówkę. Bez stresu. Wykłady są po to, aby przygotować Cię do matury.