Kurs z Matematyki

Czy wykres funkcji o podanym wzorze jest rosnący, czy malejący? Jak dowiedziesz podzielność skomplikowanej formuły matematycznej przez 7? Podobne pytania, z dużym prawdopodobieństwem pojawią się na Twojej maturze z matematyki. Elektroniczny kurs, który znajdziesz na Matura100procent jest opracowany w taki sposób, abyś nie dał się zaskoczyć! Nasze opracowania wypełniono po brzegi zadaniami oraz schematami ich rozwiązywania. Typowe maturalne polecenia zostały przeanalizowane krok po kroku, abyś utrwalił zdolność ich rozwiązywania i zyskał pewność siebie na każdym sprawdzanie! Sprawdź dostępny kurs z matematyki i fiszki, które są jego częścią. Skorzystaj z nich w dowolnym miejscu i czasie, wykorzystaj każdy dogodny moment – np. drogę w autobusie do szkoły!


Wersja Podstawowa
57 zł

  • Cztery rozległe opracowania
  • Ponad 200 rozwiązanych przykładów krok po kroku
  • Obszerna baza zadań
Zobacz Kurs


Wersja Premium
69 zł

  • Ponad 250 fiszek, które pomogą Ci powtórzyć teoretyczną część materiału
  • Planer, dzięki któremu zaplanujesz naukę w roku 2019/2020
Zobacz Premium

.

Twoje zadania maturalne z matematyki

Nasz kurs z matematyki to 4 ebooki – możesz wybrać zarówno wersję podstawową, jak i wersję premium (dla maturzystów ubiegających się o 100% z rozszerzenia!). W ofertach znajdziesz:

  • rozbudowane opracowania,
  • rodzaje zadań, które pojawiły się lub mogą pojawić się na maturze,
  • ilustracje i schematy przyspieszające zapamiętywanie informacji,
  • praktyczne fiszki.

Nasze zadania maturalne z matematyki nie tylko pozwolą Ci dokładnie sprawdzić swoje umiejętności. Ich głównym atutem jest dokładna analiza przeprowadzona przez autora – krok po kroku przedstawia jak dojść do prawidłowego wyniku. Dzięki nauce z kursem z matematyki szybko i poprawnie opanujesz umiejętność radzenia sobie z każdym typem zadań. Dodatkowo cały kurs z matematyki od Matura100procent zdążysz przerobić w kilkanaście dni – to idealny materiał na powtórkę przed maturą lub sprawdzianem.

Autorzy szkolnych podręczników od matematyki często rozwlekają tematy i utrudniają zrozumienie prostych zagadnień. Kurs maturalny z matematyki dostępny na portalu Matura100procent przygotowany zostały dla osób, które chcą dobrze zorganizować swój czas i wybierać tylko takie materiały naukowe, które mają sens (czyli odbicie w rzeczywistych arkuszach egzaminacyjnych!).

Szybki kurs z matematyki do matury

Chcesz studiować na dobrej uczelni? Marzysz o prestiżowym kierunku jak architektura, informatyka, medycyna czy prawo?  Jeśli tak, to wiesz, że dobrze znana matura z matematyki stanowi podstawę w ubieganiu się o indeks na studiach. Dzięki nam możesz zdobywać wiedzę w niekonwencjonalny, ale lepszy sposób. Ucz się rozwiązywać  zadania maturalne w czasie korzystanie ze smartfona. W parku, na spacerze, w drodze na zakupy autobusem. Szybko przyswajaj nowe informację i utrwalaj zebraną już wiedzę. Sprawdź też inne oferowane przez nas kursy maturalne – biologię, chemię oraz kurs szybkiego czytania!