PIEKIELNIE SKUTECZNE PRZYGOTOWANIE DO MATURY Z BIOLOGII

Dwie godziny, które solidnie podkręcą Twój wynik na maturze! 🎓🏆

CO ZYSKASZ DZIĘKI WYKŁADOM:

 • Solidne powtórzysz i UTRWALISZ teorię - przypomnimy cały zakres materiału przed maturą.
 • Poznasz sposób rozwiązywania zadań z arkuszy CKE, dzięki czemu ROZGROMISZ maturę!
 • Po każdych zajęciach otrzymasz PREZENTACJĘ i NAGRANIE ze spotkania.
 • Dostaniesz dostęp do ZAMKNIĘCEJ GRUPY studentów, gdzie otrzymasz dodatkowe materiały i odpowiedzi na wszystkie pytania.
 • Zyskasz nowe spojrzenia na biologię, co pozwoli Ci LEPIEJ zrozumieć zawiłe tematy.
Kup 1 bilet

Spotkania odbywają się co sobotę, o godz. 11:00. Dostępnych jest tylko 25 miejsc!

Każdy wykład składa się z dwóch części:
1. Teoretyczna  - poznasz teorię, zjawiska i procesy, których znajomość jest niezbędna przed egzaminem maturalnym.
2. Praktyczna - prowadzący, krok po kroku pokaże Ci jak rozwiązywać typowe zadania maturalne.

Obie części oddziela krótka (5-10 minut) przerwa. Wszystkie materiały wykorzystane w czasie lekcji będziesz mógł pobrać po zajęciach!

Kiedy i gdzie odbędzie się najbliższe spotkanie?

 • Najbliższa lekcja: sobota (09.04), godz. 11:00
 • Temat: Ochrona środowiska, biotechnologia, ewolucjonizm
 • Miejsce: Platforma Clickmeeting - dostęp do pokoju otrzymasz mailem, po dokonaniu zakupu (instrukcja poniżej)
 • Cena biletu: 19 zł
 • Płatność: jeśli wybierzesz przelew tradycyjny, prosimy o przesłać nam potwierdzenie przelewu, ponieważ może on zostać zaksięgowany po odbyciu się zajęć!

Jak dołączyć do Wykładu On-line?

 • 1

  Kup bilet

  Wybierz przycisk "Kup 1 bilet" lub "Kup pakiet biletów". Następnie uzupełnij formularz zakupu, wybierz sposób płatności i zaakceptuj zakup.

 • 2

  Otrzymasz wiadomość

  Jeśli wybrałaś_eś płatność z Przelewy24, w ciągu 15-30 minut od zakupu otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem rezerwacji miejsca.
  Jeśli wybrałaś_eś tradycyjny przelew, czas potrzebny do zaksięgowania płatności może ulec wydłużeniu, dlatego warto abyś przesłał_a nam potwierdzenie przelewu.
  W dniu wykładu, ok. godz. 10:30 otrzymasz maila z linkiem do wirtualnej sali wykładowej.

 • 3

  Dołączysz do spotkania

  Wykład ma formę Webinaru Live (spotkania on-line), prowadzonego na platformie Clickmeeting. Po za kupieniem biletu, nie musisz robić nic więcej - żadnego zakładania konta, rejestrowania się, itd. W dniu wykładu otrzymasz wiadomość z linkiem do wirtualnej sali wykładowej oraz hasło dostępu.
  Wiadomość z danymi jest wysyłana o 10:30. Dlatego proszę sprawdź wtedy swoją pocztę. W razie braku wiadomości, skontaktuj się z nami.

Masz pytanie? (FAQ):

Kupiłam(em) bilet, ale nie mogę uczestniczyć w spotkaniu. Co teraz? +

Napisz do nas. Zaproponujemy Ci zwrot kosztów za bilet lub przesłanie nagrania ze spotkania.

Kupiłam(em) kilka biletów - czy to oznacza dostęp dla kilku osób, czy dostęp dla mnie na kilka kolejnych spotkań? +

Bilety są przeznaczone do wykorzystania przez jedną osobę, na X kolejnych spotkaniach. Jeśli Twoi znajomi są zainteresowani udziałem w wykładzie, muszą nabyć bilet osobiście ponieważ system uniemożliwia udział w spotkaniu kilku osób zarejestrowanych tym samym adresem e-mail.

Nie otrzymałam(em) linku i hasła do spotkania. +

Wysyłka maili z linkiem i hasłami nie zależy od nas, lecz od zewnętrznej platformy Clickmeeting. To rzadki problem, jednak jeśli Ci się przytrafi, szybko skontaktuj się z nami (piotr@matura100procent.pl). Natychmiast prześlemy Ci maila z dostępem do spotkania.

Jak przebiega spotkanie? Czy muszę być do niego przygotowana(y)? +

Spotkanie rozpoczynamy o godz. 11:00. Twoim głównym zadaniem jest skupienie się i słuchanie. Nie będziesz wyciągana_y do odpowiedzi, nie musisz odpowiadać na pytania, jeśli nie chcesz. Twój komfort jest najważniejszy, ponieważ dzięki dobremu samopoczuciu więcej zapamiętasz!

Zdobędziesz 100% potrzebnych informacji

Wykłady prowadzi Piotr Tomkowski. W ciągu 2 godzin, pomoże Ci przyswoić znacznie więcej wiedzy niż w ciągu tygodnia w szkole. Jasny i logiczny przekaz. Dzięki temu nie tylko wiele się dowiesz, ale też odpowiednio "ułożysz w głowie" tą wszystkie zdobyte informacje.

Piotr uczy maturzystów biologii od kilku lat. Jest studentem kierunku lekarskiego i założycielem Matura100procent. Na swoim koncie ma wiele publikacji, w tym popularnych Kursów z Biologii w wersji e-book oraz wideo.

Nauka ze mną nie polega na wkuwaniu faktów, lecz na zrozumieniu złożoności zjawisk. Jeśli do tej pory, Twoi nauczyciele uczyli Cię bzdurnego "pisać pod klucz", no to przygotuj się na coś zupełnie nowego.

Jedyny taki Kurs z gwarancja satysfakcji!

Weź udział w co najmniej 5 spotkaniach on-line, a jeśli Twój wynik na maturze będzie niższy niż 30% - zwrócimy Ci poniesione koszty!
Każdy wykład przybliża do maksymalnego wyniku na egzaminie. Gwarantujemy rzetelną wiedzę, przedstawioną w przystępny sposób - od ogółu do szczegółu - krok po kroku - tak, aby wszystko stało się dla Ciebie jasne w tej chwili i podczas pisania matury.

Zarezerwuj miejsce już TERAZ!

Najbliższy wykład odbędzie się za:

Kup 1 bilet

Tematy przyszłych spotkań:

 • 09.04.2022 – Ochrona przyrody, biotechnologia, ewolucjonizm
 • 23.04.2022 – Generalna Powtórka