.

Cześć, miło że tu jesteś!

Witamy Cię na matura100procent.pl – platformie, dzięki której możesz przygotować się do matury na najwyższym poziomie!

Zanim zaczniesz naukę, powinieneś wiedzieć, dlaczego matura100procent to doskonały wybór. Zaczynaliśmy z tego miejsca, w którym obecnie się znajdujesz – również byliśmy maturzystami i dokładnie znamy Twoje problemy. Jednak, co ważniejsze, już wiemy jak je rozwiązać!

Przygotowując się do egzaminów dostrzegliśmy, jak wiele braków ma polski system edukacji. To było niezwykle irytujące, ponieważ dokładnie wiedziałem kim chce zostać i czego powinienem się uczyć. A mimo to, musiałem poświęcać ogrom czasu na przygotowania do nieistotnych lekcji.

Brak motywacji, stres, zmęczenie – to wszystko negatywnie odbijało się na moich wynikach. Lubię się uczyć, ale wtedy nie byłem wstanie nic zapamiętać. Dopiero później dowiedziałem się, dlaczego mój mózg nie chciał chłonąć tej wiedzy.

Po zdanej maturze poświeciłem się swojemu hobby – zbadałem jak funkcjonuje mózg. Dowiedziałem się, w jaki sposób wykorzystać go na 100% w czasie nauki.

.

.

Dlaczego warto wybrać Matura100procent?

Kilka lat pracy w niewielkim zespole Matura100procent zaowocowało stworzeniem unikalnego programu skutecznej nauki oraz podręczników, które są na nim oparte. Udało nam się rozwiązać wiele powszechnych problemów wśród maturzystów, takich jak: problemy z koncentracją, brak czasu, trudności w zapamiętywaniu. Dziś przekazujemy nasze materiały i doświadczenie kolejnym pokoleniom.

Doskonale pamiętamy, z jakim stresem wiążą się przygotowania do egzaminu dojrzałości. Nauki jest tak wiele, że nie wiadomo od czego zacząć i jak to wszystko zapamiętać! Czasem może Ci się wydawać, że matura Cię przerasta. Take it easy… Znamy receptę.

Z pewnością zadawałeś sobie te pytania: skąd mam wiedzieć co jest najważniejsze? Gdzie szukać rzetelnych informacji? I w końcu jak je skutecznie zapamiętać?

Mnie i moim towarzyszom udało się rozwiązać te problemy. Dzisiaj każdy z nas studiuje na wymarzonej uczelni i realizuje ciekawe projekty. Dostałem się na każdą uczelnie, na którą złożyłem papiery. Dzisiaj zwycięsko korzystam z opracowanych przez nas metod skutecznej nauki.

.

0
Tyle lat już działamy!
0
Nasze kursy i ksiązki
0
Liczba naszych uczniów
0
Pozytywne opinie

.

W liceum najbardziej stresowało mnie to, że aby mieć pewność, że wszystko umiem, musiałem zaglądać do wielu książek. To była żmudna i czasochłonna praca. Dlatego, w naszej głowie zrodziły się projekty kursów e-book i wideo, które zawierają komplet potrzebnych informacji i są znacznie wygodniejsze w użyciu, niż papierowe tomy. 

Jak każdy ambitny uczeń na świecie, chciałem nauczyć się czegoś tylko raz i zapamiętać już na zawsze. Wydawało się to niemożliwe, ponieważ za moich czasów nie istniały materiały, które przekazywały wiedze w tak przystępnej formie. Były to smutne książki, zdecydowanie za grube jak na ilość istotnych informacji, które zawierały. Posiadały komentarze i ilustracje wyrwane z kontekstu..

Przydatne linki:
> Dlaczego lepiej uczyć się z e-booków?
> E-booki są zdrowsze dla oczu niż książki
> Jak poprawić swoją pamięć?
> Sprawdzony sposób na zapamiętywanie

.

.

Co nas wyróżnia? – mocne strony Matura100procent

Postanowiliśmy, że nasze materiały muszą być przystosowane do technik skutecznej nauki. W ten sposób powstały fiszki i kursy, które cieszą się dzisiaj świetną opinią tysięcy uczniów.

Tworząc Matura100procent postawiliśmy przed sobą trzy cele:
1. Zgromadzenie CAŁEJ potrzebnej wiedzy na maturze w jednym miejscu. Nasze opracowania miały opisywać każde zagadnienie od ogółu do szczegółu, aby nawet uczniowie z dużymi zaległościami mogli zrozumieć temat.
2. Przekazywanie wiedzy jej w PROSTY sposób. Czasami trzeba stosować fachowe terminy i definicje, ale w większości przypadków zjawiska lepiej wytłumaczyć prostymi porównaniami. To technika, na której oparliśmy nasze materiały. Dodatkowo uzupełniliśmy tekst o liczne schematy, grafiki i tabele, które pomagają w przyswojeniu informacji.
3. Wszyscy muszą mieć dostęp do naszych materiałów. Dlatego, większość naszych opracowań jest bezpłatna. Możesz je znaleść na naszej stronie w postaci artykułów, notatek do pobrania, planerów… Tylko opracowania, których stworzenie zajeło nam miesiące, a czasem nawet lata są płatne. Jednak cena pozostaje niska w porównaniu do konkurencji, ponieważ chcemy aby każdy mógł sobie pozwolić na ich zakup.

.

.

Dzisiaj, po kilku latach pracy, Matura100procent to największa platforma z kursami, blogiem i zadaniami maturalnymi. Udało nam się spełnić ostatnie postanowienie – z naszego projektu mogą korzystać wszyscy!

Kolejna rzecz, z której jesteśmy dumni to ekologiczne rozwiązania. Wymyśliliśmy system Buy-next-print, dzięki któremu ograniczamy wycinkę drzew oraz zużycie toksycznych farb drukarskich. Co więcej, materiały w formie .pdf i wideo są znacznie trwalsze niż papierowe książki. Możesz je przechowywać gdzie chcesz, korzystać kiedy chcesz, a dodatkowo dostawa trwa tylko 15 minut!

Matura100procent to nie tylko nasz sukces. To osiągnięcie wszystkich uczniów, którzy korzystają z naszych materiałów.

Przydatne linki:
> Kursy E-book
> Kursy Wideo
> Fiszki
> Korepetycje

.