Co wyróżnia Matura100procent, czemu jesteśmy skuteczni oraz dlaczego warto nam zaufać?

1. Forma naszych opracować.
2. Niepowtarzalne pozycje, dostępne tylko u nas.
3. Metoda samodruku.
4. Co czyni nas bardziej Eco od konkurencji.

Wiele wydawnictw na siłę próbuje zdefiniować swoje mocne strony oraz cechy dzięki którym mogą wyróżnić się na tle konkurencji. Może uznasz to za frazes jednak z Matura100procent jest całkowicie inaczej.
Nasze wydawnictwo działa już parę lat i nigdy wcześniej nie skupialiśmy się na naszych wyjątkowych atutach. Wykonywaliśmy swoją pracę najlepiej jak potrafimy, bez dostrzegania jej niepowtarzalności.

Dzisiaj chcemy podzielić się z Tobą, tym co mamy najlepszego.

Zacznijmy od przedstawienia się. Matura100procent to pierwsza w Polsce oficyna, która wydaje edukacyjne opracowania wyłącznie w formie elektronicznej. Nikt przed nami nie wykonał tego krok, a przecież jest to prosta droga do przyszłości!

Za parę lat, większość podręczników zostanie zaadoptowana do wersji e-book. To format, który posiada wiele atutów.

Najważniejsze cechy e-book’ów

  • wszystkie e-booki, można gromadzić w jednym czytniku, co odciąża plecak ucznia.
  • elektroniczne opracowania można odtwarzać na wielu urządzeniach: tabletach, komputerach oraz zwykłych SMARTFONach!
  • e-booki przeciwdziałają wycince drzew i związanej z nią degradacji środowiska (więcej na ten temat w osobnym artykule: (tutaj).
  • papierowych książek nie można zgrać do pliku, natomiast PDF z książką od nas można wydrukować. Nie tylko konkretne strony, które nas interesują ale także dowolną ilość!
  • dzięki formie elektronicznej nie musimy martwić się o pozaginane rogi, wypadające strony czy rozdarte kartki – tego typu opracowania są niezniszczalne!

Matura100procent – nasze fiszki i kolorowanki

Poza wyjątkową formą naszych opracowań, posiadamy także pozycje o wyjątkowej treści. Fiszki z przedmiotów ścisłych, których nie oferuje żadna inna księgarnia!

Najważniejsze zagadnienia związane z chemią, biologią i geografią przerzuciliśmy na karteczki, z których każdy lubi korzystać. Nauka w tym stylu niesie ze sobą ogromną ilość korzyści i zwiększa skuteczność. Opisaliśmy to szerzej w osobnym artykule (LINK).

Nasze fiszki to dokumenty przeznaczone do osobistego wydruku. Dzięki temu nie musisz martwić się o zapodzianie jakiekolwiek karteczki, lub o jej zgubę. W każdej chwili możesz wydrukować nowe.
Pakiety fiszek są wyposażone w dokładne instrukcje drukowania tak, aby nikomu nie przysporzyło to problemu.

Innym naszym produktem przeznaczonym do samowydruku jest Kolorowanka Chemika. TO WYJĄTKOWY PRODUKT oferowany tylko przez nas!
Kolorując obrazki w niej zawarta utrwalisz barwy roztworów i osadów. To ważna wiedza, co roku wymagana na egzaminie maturalnym z chemii.

Zależy nam na Twoim zaufaniu

Na koniec dodamy, że nie wyróżniamy się wyłącznie formom i pomysłowością. Nasze książki to przede wszystkim bogate źródło wiedzy. I to na co stawiamy od początku to treść merytoryczna.
Dzięki współpracy z nauczycielami oraz uczniami doskonale znamy partie materiału przysparzające najwięcej problemu. Znamy też metody, dzięki którym definicje stają się lepiej zrozumiałe. Stosujemy je perfekcyjnie i właśnie to sprawia, że jesteśmy (przynajmniej naszym zdaniem) najlepsi!
Nie wierzysz? Sprawdź sam!

Nasza księgarnia: LINK